TA WITRYNA JEST INTEGRALNĄ CZĘŚCIĄ OFICJALNEJ STRONY STOWARZYSZENIA CKIAS BISZTYNEK KULTUROWO
tekst alternatywnytekst alternatywnytekst alternatywnytekst alternatywny

INDEKS NAZW I NAZWISK

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N Ń O P R S Ś T U W X Y Z Ź Ż


Z_A_P_R_A_S_Z_A_M_Y____DO____W_S_P_Ó_Ł_P_R_A_C_Y ***N_O_W_O_Ś_C_I_=> M_A_Ł_G_O_R_Z_A_T_A___ R_O_M_A_Ń_S_K_A_-__"S_E_R_C_E__ I__ D_U_S_Z_A_"_--Z_A_P_R_A_S_Z_A_M_Y

MONIKA MIELOWSKA

Absolwentka TWP WSP na kierunku Edukacja medialna z Projektowaniem Graficznym. Członek założyciel (aktualny status-wspierający) CKiAS Bisztynek Kulturowo oraz jeden z członków nieformalnej grupy Czasoprzestrzeń. Współorganizatorka plebiscytu "Kobiety Roku Gminy i Miasta Bisztynek". Gościnnie występuje razem z zespołem Prelegent jako wokalistka.

"Biżuterią fascynowałam się już od szkoły podstawowej, wykonywałam ją z suszonych owoców, jarzębiny, muszelek i wielu innych surowców, które wpadły mi w ręce. Teraz podstawą moich projektów jest czyste srebro, które ozdabiam koralami ze szkła, minerałami i kryształami Swarovskiego. Tworzę biżuterię zarówno na co dzień do pracy jak i ślubną. Sprawia mi to ogromną radość i satysfakcję, zwłaszcza gdy widzę moje dzieła u innych kobiet. Zainteresowani kupnem lub wykonaniem biżuterii na zamówienie mogą pisać monilla@onet.com.pl lub zadzwonić 668-844-924"
Środa, 2023-09-27,
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin
Wylogowanie |Wejdź
Stwórz bezpłatną stronę www za pomocą uCoz