TA WITRYNA JEST INTEGRALNĄ CZĘŚCIĄ OFICJALNEJ STRONY STOWARZYSZENIA CKIAS BISZTYNEK KULTUROWO
tekst alternatywnytekst alternatywnytekst alternatywnytekst alternatywny

INDEKS NAZW I NAZWISK

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N Ń O P R S Ś T U W X Y Z Ź Ż


Z_A_P_R_A_S_Z_A_M_Y____DO____W_S_P_Ó_Ł_P_R_A_C_Y ***N_O_W_O_Ś_C_I_=> M_A_Ł_G_O_R_Z_A_T_A___ R_O_M_A_Ń_S_K_A_-__"S_E_R_C_E__ I__ D_U_S_Z_A_"_--Z_A_P_R_A_S_Z_A_M_Y

KAMILA ZAWADZKA

Absolwentka Katedry Sztuk Pięknych przy UWM (Edukacja Artystyczna w zakresie Sztuk Plastycznych).
Dyplom i tytuł magistra sztuki obroniła w 2007 roku linorytami "Czarczaf" oraz pracą mgr "Graffiti Sztuka Ulicy".
Od wielu lat wykonuje portrety rysunkowe na zamówienie. Zajmuje się trash artem- sztuką ze śmieci. Szyje torebki, ozdabia ubrania, tworzy biżuterię z materiałów, skór, na szydełku. Zajmuje się malarstwem akrylowym, ostatnio odkrywa uroki akwareli. Graweruje w kamieniu- jest wykonawcą tablicy kamiennej z legendą przy Kamieniu Diabelskim w Bisztynku. Rysuje portrety nieżyjących znanych osób dla portalu ODESZLI PAMIĘTAMY.
Wykonuje grafiki na potrzeby stron internetowych prowadzonych przez CKiAS. Jest autorką statuetek "Czerwona Kartka" i "Złota Róża". Prowadziła zajęcia z malarstwa i rysunku akademickiego dla dorosłych w OKiAL w Bisztynku oraz zajęcia z rękodzieła dla dzieci przy CKiAS.
W roku szkolnym 2012/2013 nauczyciel Zajęć Artystycznych z Plastyki w Gimnazjum Akademickim im. Marii i Georga Dietrichów w Olsztynie.
Wielokrotnie prezentowała swoje wyroby na kiermaszach, jarmarkach oraz festiwalach Cittaslow w 2008, 2011 i 2012. Poza działalnością artystyczną jest także aktywnym działaczem społecznym- więcej na stronie...
Oficjalna strona pracowni KAMZA-ART


Środa, 2023-09-27,
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin
Wylogowanie |Wejdź
Stwórz bezpłatną stronę www za pomocą uCoz