TA WITRYNA JEST INTEGRALNĄ CZĘŚCIĄ OFICJALNEJ STRONY STOWARZYSZENIA CKIAS BISZTYNEK KULTUROWO
tekst alternatywnytekst alternatywnytekst alternatywnytekst alternatywny

INDEKS NAZW I NAZWISK

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N Ń O P R S Ś T U W X Y Z Ź Ż


Z_A_P_R_A_S_Z_A_M_Y____DO____W_S_P_Ó_Ł_P_R_A_C_Y ***N_O_W_O_Ś_C_I_=> M_A_Ł_G_O_R_Z_A_T_A___ R_O_M_A_Ń_S_K_A_-__"S_E_R_C_E__ I__ D_U_S_Z_A_"_--Z_A_P_R_A_S_Z_A_M_Y

KAMIL ZAWADZKI

Absolwent TWP WSP o kierunku Edukacja Medialna z Projektowaniem Graficznym.
Współzałożyciel i viceprezes stowarzyszenia CKiAS Bisztynek Kulturowo. Pomysłodawca i organizator piłkarskich turniejów antyrasistowskich ”Wykopmy Rasizm ze Stadionów” w 2006 oraz Halowych Turniejów Piłki Nożnej „Czerwona Kartka dla Rasizmu” w 2011 i 2012 roku.
W 2001 uczestniczył w warsztatach dla liderów środowisk młodzieżowych „Budowanie społeczeństwa obywatelskiego na terenach wiejskich” . Współorganizator I Zjazdu Młodzieży Alternatywnej w Bisztynku w 2001 pod hasłem „Alkohol i narkotyki zakłócają rytm muzyki” oraz II ZMA „Inni ale nie gorsi” w 2002 (6 miesięczny projekt finansowany przez Fundację Dzieci i Młodzieży w Warszawie).
2004-2005 współpraca z WBW w Olsztynie (później ze stowarzyszeniem Młyn). W 2005 współorganizator koncertu rockowego „Mobilizacja Warmia-Mazury” w Bisztynku. Współorganizator spotkania "Ekoakademeia w Bisztynku oraz organizator drugiego spotkania "Moje 5 Minut". Jeden z pierwszych członków Czasoprzestrzeni, aktywnie wspierał organizację imprez z okazji Dnia Kobiet. Uczestnik warsztatów "Aktywnie na rzecz tolerancji" (grupa graffiti) w Żywcu w 2012 (Fundacja Klamra).
Lokalny Strażnik współpracujący z SLLGO. Od września do grudnia przeprowadzał Obywatelski Monitoring Sportu w Bisztynku.
Student na Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie na kierunku „Standardy działania III sektora – executive education dla kadr NGO”. Wieloletni piłkarz LKS Reduta Bisztynek. Aktualnie prowadzi nieoficjalną stronę klubu. Pomysłodawca i wykonawca projektu pierwszych (!) szalików Reduty Bisztynek (pierwszy nakład 100 sztuk). W wolnych chwilach wycina szablony i maluje koszulki, które możesz obejrzeć TUŚroda, 2023-09-27,
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin
Wylogowanie |Wejdź
Stwórz bezpłatną stronę www za pomocą uCoz